niewidomi24.pl

Polski Związek Niewidomych

Koło Powiatowe w Kościerzynie

ul. Traugutta 7/7

83-400 Kościerzyna

www.niewidomi24.pl

kontakt@niewidomi24.pl

facebook 

Licznik odwiedzin: 563186

 

 

dowiedz się więcej

Aktualności

2019.02.28

Pismo przewodnie


Prezesi  i  Wiceprezesi Kół

Polskiego Związku Niewidomych

            Szanowni Państwo,

            Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa na wycieczkę Integracyjno-Turystyczno-Rekreacyjną do Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego „Klimczok” PZN w Ustroniu Morskim w dniach 11-14 marca br.

            Poprzez udział w wycieczce chciałbym zaprezentować Państwu nasz nadmorski ośrodek, specjalizujący się w rehabilitacji społecznej osób z dysfunkcją wzroku. Ideą tej wycieczki jest przybliżenie kierownictwu kół Polskiego Związku Niewidomych działalności Ośrodka Klimczok. Podczas pobytu zaplanowaliśmy aktywne uczestnictwo Prezesów kół w warsztatach i prelekcjach dotyczących rehabilitacji osób z dysfunkcją wzroku. Ośrodek pokrywa 70 % kosztów pobytu. Uczestnik płaci jedynie 98 zł.

W tej cenie zawiera się zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych studio, pełne wyżywienie, udział w warsztatach i prelekcjach, dwie wycieczki a także ubezpieczenie uczestników przebywających na terenie ośrodka. Natomiast dojazd i powrót z ośrodka we własnym zakresie.

Osoby niewidome mogą oczywiście przyjechać z przewodnikiem. Przewodnik płaci tą samą kwotę.

            Raz jeszcze serdecznie zapraszam Państwa do udziału w wycieczce do Klimczoka. Ponieważ dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc – o zapisie decydować będzie kolejność Państwa zgłoszeń. Kolejną taką wycieczkę dla wszystkich chętnych, dla których zabraknie miejsc w marcu planujemy zorganizować jesienią br.

            Bardzo proszę o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: osrodek@klimczok.eu oraz telefonicznie: 94/3515565, kom: 603 419 288.

 

                                                                                    Do zobaczenia nad morzem

                                                                                           Jan Mierzejewski